Натрій лаурет сульфат (SLES) 70%


Лауретсульфат натрію (SLES) – загальноприйняте скорочення сульфату ефіру лаурилового натрію (SLES). Ця в’язка рідина – аніонна поверхнево-активна речовина, знаходить широке застосування завдяки відмінній здатності до піноутворення, очищувальним та емульгувальним властивостям.

Хімічна формула цієї сполуки – CH3(CH2)10CH2(OCH2CH2)nOSO3Na. При цьому в назві іноді вказується число n, наприклад лаурил-2-сульфат. Вміст основної речовини – 70%.

Властивості:

Являє в’язку рідину безбарвного або жовтуватого кольору, практично без запаху, стабільний з кислотними, лужними та окисними розчинами.

Має хороші властивості з очищення, емульгування, змочування, піноутворення та гарною сумісністю з іншими продуктами.

Стійкий до жорсткої води, має високу біодеградацією і низьку дратівливу властивість шкіри та очей.

Застосування:

Широко використовується для виробництва рідких миючих засобів для миття посуду, шампуню, піни для ванни та миття рук. SLES також може бути використаний у пральному порошку та миючих засобах для сильних забруднень. Використовуючи SLES для заміни LAS, можна зберегти або зменшити споживання фосфатів та загальна доза активної речовини знижується.

У текстильній, поліграфічній та лакофарбовій, нафтовій та шкіряній промисловості, використовується як мастило, барвник, очищувач, піноутворювач та знежирювач.

Фасування: бочка 130кг

Виробник: Польша, Китай

ТОВ "АНЕДА"

Оптова торгівля хімічною сировиною та харчовими інгредієнтами

Наші контакти© 2022